Levá strana Pravá strana

Prohlášení o přístupnosti

Na webové prezentaci Obec Libel jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohli seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Informace o podmíněně povinných pravidlech vyhlášky o přístupnosti

Pravidlo č. 9

Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML5 nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden typ dokumentu.

Tyto dokumenty je možné zobrazit přímo v prohlížeči, pokud to prohlížeč podporuje, nebo lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:

Adobe Reader

Pravidlo č. 11

Jestliže se u odkazu nachází ikona, odkaz je otevřen do nového okna.

Pravidlo č. 20

Všechny stránky jsou vybaveny vyhledávacím formulářem.

Podporované prohlížeče

Podporovány jsou následující prohlížeče vždy nejméně v aktuální a předcházející verzi:

IE od verze 11
MS Edge
Firefox
Google Chrome
Safari

Kontakt na správce webu

Máte-li k uvedeným informacím dotaz, obraťte se na správce těchto webových stránek nebo na společnost SecurityNet.cz s.r.o., která je dodavatelem systému a technologií, umožňujících provoz těchto webových stránek.

SecurityNet.cz s.r.o., U Velorexu 1301, 564 01  Žamberk, Tel: +420 733 127 325, E-mail: info@securitynet.cz, Web: www.securitynet.cz